Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Brama szybkobieżna ECOSPRINT

ecosprint 

  

Najlepsze bramy wewnętrzne!

Brama szybkobieżna ECOSPRINT jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz pomieszczeń składowania.

 

Otwieranie na boki w ciągu 1 sekundy!

Dwa ruchome skrzydła zmniejszają czas otwierania bramy o połowę w stosunku do bram szybkobieżnych podnoszonych do góry. Otwieranie na boki pozwala na natychmiastowe dysponowanie pełną wysokością przejazdu co zmniejsza ryzyko wypadkowości. Przezroczysty pas przeszklenia na wysokości wzroku umożliwia ciągły kontakt wzrokowy i pozwala kontrolować sytuację po przeciwnej stronie bramy.

Oszczędność

 

Dzięki krótkim czasom otwierania i zamykania ogranicza się utratę ciepła oraz powstawanie przeciągów w obszarze bram co zmniejsza koszty ogrzewania i liczbę zachorowań pracowników. Brama zasilana jest napięciem 230 V i wyróżnia się niskimi kosztami użytkowania.

 

Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta

 

Brama szybkobieżna jest wykonywana w zależności od wymogów klienta z dokładnością do jednego milimetra. Wychodząc naprzeciw nowym technologiom i osiągnięciom techniki dysponujemy różnymi wariantami sterowania, co gwarantuje optymalną integrację bramy z procesem wewnętrznego transportu u klienta. Zasada poziomego otwierania daje możliwość montażu bramy również w otworach z torem suwnicowym przy zastosowaniu wycięć w skrzydłach  bramy. Wykonanie niektórych elementów ze stali szlachetnej, są realizowane na życzenie klienta.

 

Idealna do modernizowanych obiektów

Mniejsza ilość miejsca wymagana do montażu bram – zarówno po bokach jak i w nadprożu – umożliwia bezproblemowy montaż także w utrudnionych warunkach budowlanych oraz optymalne wykorzystanie otworu. Samonośna konstrukcja znosi ciężar do podłogi poprzez boczne słupy bramy, dzięki czemu parametry statyczne budynku zmieniają się tylko nieznacznie.

 

Bezpieczeństwo działania.

 

zabezp krawędzioweBrama szybkobieżna ECOSPRINT została opracowana zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa. Dlatego np.: została wyposażona w bezkontaktowe zabezpieczenie krawędziowe w postaci fotokomórek umieszczonych w listwach krawędziowych. Linia fotokomórek zabezpiecza przed przypadkowym przytrzaśnięciem osoby bez ryzyka jej uderzenia. Zgodność wykonania bramy z aktualnymi przepisami bezpieczeństwa została potwierdzona badaniem prototypu wykonanym przez TÜV Südwest o numerze 26046.

 

 

 

 

 


Co nas wyróżnia od konkurencji

  • Brama EUROSPRINT może być stosowana jako brama wewnętrzna. Krótkie czasy pracy zapobiegają przeciągom, zmniejszając absencję chorobową pracowników oraz koszty ogrzewania budynku.
  • W przypadku braku zasilania brama otwiera się automatycznie (opcja).
  • Otwieranie poziome bramy i krótki czas otwierania zmniejszają wypadkowość.