Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Automaty do bram garażowych

Automaty do bram garażowych to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo, ważne szczególnie w złych warunkach pogodowych oraz w nocy. Zwiększa je oświetlenie garażu włączane w momencie uruchomienia bramy. Oferowane przez Ditec zestawy przeznaczone są zarówno do bram segmentowych, jak i płatowych, wszystkie wyposażone są w sterowanie radiowe.

 

Globe - Glob
Automaty z napędem na łańcuch do garażowych bram płatowych i segmentowych

Globe - Glob

Globe - Glob to automaty z silnikiem na 24V z enkoderem i wbudowaną centralą sterującą z radiem na płycie. Dodatkowo wyposażone są w oświetlenie z efektem wygaszania (oświetlenie ledowe w Glob 9). Mają odblokowanie ręczne od wewnątrz lub (opcjonalnie) od zewnątrz za pomocą linki zwalniającej. W opcji również akumulatory (Globe 10). W ofercie są zestawy do bram o powierzchni do 9m2 lub do 10 m2, z napędem na łańcuch.

 

 

 

 

  

Globe D
Automaty z napędem na pasek do garażowych bram płatowych i segmentowych

Globe D

Globe D to automaty z silnikiem na 24V z enkoderem i wbudowaną centralą sterującą z radiem na płycie. Dodatkowo wyposażone są w oświetlenie z efektem wygaszania. Mają odblokowanie ręczne od wewnątrz lub (opcjonalnie) od zewnątrz za pomocą linki zwalniającej. W opcji również akumulatory.
W ofercie są zestawy do bram o powierzchni do 7 m2 lub do 10 m2, z napędem na łańcuch lub na pasek.

 

  

 

 

  

Dod 12 - 14 - 15
Automaty do bram sekcyjnych i przesuwnych

Dod 12 - 14 - 15

Dod`y to automaty z silnikiem na 230 lub 400V do pracy intensywnej. Można je zamontować bezpośrednio na wale bramy lub z przełożeniem łańcuchowym. Mają dwa rodzaje wysprzęglenia.