Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Automaty do bram przesuwnych

Bramy przesuwne często wymagają zastosowania różnego rodzaju automatyki. Szeroka gama Cross pozwala na dobór odpowiedniego automatu w zależności od wielkości, rodzaju i ciężaru bramy, częstotliwości otwierania oraz jej przeznaczenia (np. posesje prywatne, firmy handlowe, zakłady przemysłowe). Odpowiedni dobór automatyki gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność.

 

H30

Automatyka do bram przesuwnych o maks. wadze 450 kg

H30

Nowy typ automatyki z wyłącznikami magnetycznymi, z silnikiem na 230V, ze ślimacznicą z brązu, przeznaczony na posesje prywatne. Zaawansowana centrala sterująca z wyświetlaczem ledowym oraz zarządzanie enkoderem pozwalają na osiągnięcie wielu funkcji np. zwalnianie przed końcem biegu. Motoreduktor oraz centrala sterująca zawarte są w obudowie o interesującym design`ie. Automat w razie braku zasilania można łatwo wysprzęglić indywidualnym kluczykiem.

 

 

 

   

Cross 7PE - 7E - 7EH - 8E

Automatyka do bram przesuwnych o maks. wadze 600-800 kg

Cross 7PE - 7E - 7EH - 8E

Nowoczesne automaty o ciekawym wyglądzie, z silnikiem na 230V lub 24V (Cross 7EH), przeznaczone na posesje prywatne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty firmowe. Są proste w montażu i regulacji, wbudowana centrala sterująca z radiem na płycie jest łatwo dostępna. Automaty mają łatwe odblokowanie kluczykowe, obudowy wykonane są z ABS'u. Mogą być wyposażone w wewnętrzne fotokomórki, dodatkowe oświetlenie na czas pracy bramy oraz akumulatory (Cross 7EH).

 

 

 

  

Cross 18 - 18E - 18VE - 19V

Automatyka do bram przesuwnych o maks. wadze 1800-1900 kg

Cross 18 - 18E - 18VE - 19V

Nowoczesne automaty z silnikiem na 230V lub 400V (Cross 19V), przeznaczone do pracy intensywnej na obiektach przemysłowych, handlowych i innych. Mają mocny silnik i w zależności od modelu trzy rodzaje wyłączników krańcowych. Mają również łatwe odblokowanie kluczykowe, obudowa wykonana jest z ABS'u.

 

  

 

  

Cross 30E
Automatyka do bram przesuwnych o wadze do 3000 kg

Cross 30E

Cross 30E to wyjątkowo mocny motoreduktor w stalowej obudowie z silnikiem na 400V, idealny na obiekty przemysłowe. Posiada magnetyczny wyłącznik krańcowy. Ma on wbudowaną wielofunkcyjną centralę sterującą. Automat jest łatwy w montażu, wymaga zastosowania stalowej listwy zębatej o module 6.