Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Automaty zewnętrzne do bram skrzydłowych

Bramy skrzydłowe, ze względu na tradycyjną konstrukcję oraz większe narażenie na podmuchy powietrza (szczególnie na obszarach nieosłoniętych) wymagają szczególnej uwagi przy doborze automatyki. Dotyczy to zwłaszcza bram użytkowanych intensywnie. Ditec oferuje szeroką gamę automatów łatwych w instalacji na każdym typie bram, nawet o dużych rozmiarach.

 

Obbi 3BH
Automat do bram skrzydłowych o maks. szerokości skrzydła 3 m

Obbi 3BH

Obbi to automat o estetycznym wyglądzie z aluminiową anodyzowaną pokrywą. Przeznaczony jest do bram o lekkiej konstrukcji, posiada silnik na 24V. Jest prosty w montażu dzięki wielootworowym zaczepom. Ma łatwe odblokowanie kluczykowe, może być wyposażony w akumulatory.

 

  

 

 

 

Facil 3 - 3E - 3H - 3EH
Automaty do bram skrzydłowych o maks. szerokości skrzydła 2,3 m

Facil 3 - 3E - 3H - 3EH

Facil`e to automaty z ramieniem łamanym, które pozwalają na zautomatyzowanie bram o szczególnie szerokich słupkach (nawet do 40 cm). Mają silnik na 24V lub 220V. Dodatkową zaletą jest wbudowana centrala sterująca z radiem na płycie (Facil 3E), wewnętrzne ograniczniki mechaniczne oraz łatwe odblokowanie kluczykowe. Opcjonalnie można zastosować wyłączniki krańcowe i akumulatory (do Facil na 24V).

  

  

 

 

Luxo 3BH - 3B - 4BH - 5B - 5BH
Automaty do bram skrzydłowych o maks. szerokości skrzydła 3,5 - 5 m

Luxo 3BH - 3B - 4BH - 5B - 5BH

Luxo to automaty o nowoczesnym wyglądzie i mocnej konstrukcji, z podwójnymi przekładniami satelitarnymi. Przeznaczone są do bram ciężkich, do pracy intensywnej, a Luxo 5BH (z centralą z akumulatorami) do pracy bardzo intensywnej. Mają łatwe odblokowanie kluczykowe, opcjonalnie można zastosować wyłączniki krańcowe.