Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szlabany automatyczne

Obiekty handlowe, przemysłowe, osiedla mieszkaniowe i parkingi często wymagają sprawnej oraz zapewniającej bezpieczeństwo kontroli przejść. Ditec oferuje szeroką gamę szlabanów Qik i Upper, co pozwala na odpowiedni dobór w zależności od szerokości wjazdu, częstotliwości użytkowania oraz oczekiwań klienta.
Wszystkie szlabany wyposażone są w mocne motoreduktory z wbudowanymi centralami o różnych funkcjach. Można je sterować z przycisku, drogą radiową lub za pomocą nowoczesnych systemów kontroli dostępu.

 

Qik
Szlabany automatyczne do 8 m

Qik

Qik to szlabany o nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, z silnikami na 24 V lub 230 V przeznaczone są do przejść o szerokości do 6 m, do pracy częstej lub intensywnej. Charak- teryzują się innowacyjnym wy- glądem i zaokrąglonymi kształ- tami, ich obudowa w kolorze metalicznym jest odporna na warunki atmosferyczne. W opcji obudowa ze stali nierdzewnej. Aluminiowe ramię wyposażone jest w profile gumowe, a w szlabanie na 24 V istnieje możliwość oświetlenia ramienia diodami. Wszystkie szlabany mają łatwe odblokowanie kluczy- kowe oraz funkcję natychmias- towego zamknięcia. Szeroka gama akcesoriów pozwala na przystosowanie urządzenia do wymagań klienta oraz warunków użytkowania. Szlanbany te zostały przetestowane na ponad 1.000.000 cykli.